Molodist Kyiv international film festival

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗИМНІ РІДИНИ СКЛООМИВАЧІВ

Акції
Дата публікації: 18 листопада 2021 р.
akkumulatori_min
Нова рідина для омивання лобового скла Toyota ефективно видаляє бруд, залишки комах, жир та інші забруднення без слідів, які заважають водію!
 
  1. На водній основі, містить поверхнево-активні речовини;
  2. Приємний цитрусовий аромат;
  3. Безпечний і не впливає на гумові деталі, фарбу, пластмасу і метал. 

Рідина склоомивача від Toyota допоможе впоратися із сильними забрудененнями та буде гарантувати ефективну роботу ваших щіток склоочисників.

Оригінальний рідина склоомивача лобового скла – це безпечна рідина для автомобіля, що не пошкоджує лакофарбове покриття та гуму щітки склоочисника.

Рідина склоомивача — 1 л – 80 грн. з ПДВ*.

Пам’ятайте, що оригінальна продукція забезпечить ефективну роботу автомобілів і допоможе зекономити витрати на ремонт. Ми піклуємось про вашу Toyota, як про свою.

За додатковою інформацією щодо рідини склоомивача, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до наших консультантів.

*Ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати, діє з 02.11.2021р. по 31.03.2022р. в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні, за умови замовлення робіт із заміни моторного масла (у складі вартості таких робіт). Не є офертою. Рекомендована ціна вказана з урахуванням ПДВ (20%), без врахування вартості робіт із заміни масла, а також спеціальних пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції у дилерському центрі. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню в офіційному дилерському центрі Toyota.

 

 
 
 
 
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля