bez_imeni_1
Страхування

В офіційнійному дилерському центрі Тойота Центр Луцьк «Автоконцепт» діє страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить вам убезпечити свій автомобіль на вигідних умовах.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «Страхова компанія ARX»* (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, які купують автомобілі Toyota в Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт"

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

  • Страхове покриття за принципом «все включено», яке крім традиційних ризиків таких, як викрадення автомобіля, пошкодження в результаті ДТП і шкоди внаслідок інших (зазначених у договорі) подій, які можуть трапитися із застрахованим автомобілем, передбачає покриття збитків внаслідок фізичного впливу будь-яких випадкових, раптових і непередбачених обставин, якщо такі не є винятками, згідно умов договору страхування.
  • Відшкодування у повному обсязі пошкоджень лакофарбового покриття, скла, освітлювальних приладів, дзеркал, антен, декоративних елементів кузова без довідки з поліції двічі протягом терміну дії договору.
  • Відшкодування без довідки з поліції або інших компетентних органів будь-яких збитків, які не перевищують 5 % від вартості автомобіля, без обмеження за кількістю випадків.
  • Відшкодування шкоди за принципом «нове за старе», згідно з яким виплата страхового відшкодування здійснюється без урахування зносу замінюваних деталей для всіх автомобілів з терміном експлуатації до 7-ми років.
  • Страхове покриття, що поширюється на всіх осіб, які керують автомобілем на законних підставах.
  • Відшкодування витрат на евакуацію пошкодженого транспортного засобу з місця аварії до місця зберігання або ремонту в межах 1 % від страхової суми (у разі відсутності у клієнта послуги Toyota Assistance).
  • Використання у договорі фіксованої страхової суми, розмір якої не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування (не агрегатна страхова сума). Відсутність вимоги про проходження медичного огляду на предмет алкогольного сп’яніння, крім випадків, коли такий огляд проводять на вимогу співробітників  поліції (відповідно до чинного законодавства).

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише оригінальних запасних частин. Наведене дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації. Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів у будь-якому автосалоні офіційного дилера Toyota в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) або довідку-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • громадянський паспорт та ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю. Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять процес оформлення договору максимально швидким і приємним. Детальніше про страхову програму «Тойота Страхування», що представлена «Страхова компанія «ARX»*, можна дізнатися у салонах офіційних дилерів Toyota в Україні.

*До 21 червня 2019 року - «AXA Страхування»

ani08926_edit_min
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Фінансовий консультант

Тел: +38 066 999 3403

e-mail: bogdana.radchuk@autoconcept.toyota.ua

Подати заявку
Як із вами зручніше зв'язатися?
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля