Запис на тест-драйв Запис на ТО Запис на кузовний ремонт Запит на запчастини Toyota Брошури та Прайси Контакти

Чемпіонат Європи 2019 з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга)

З 5-го по 8-е липня у Луцьку проходив Чемпіонату Європи 2019 з легкоатлетичних багатоборств (Суперліга). На змаганнях зібралися вісім найсильніших команд континенту: України, Білорусі, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Естонії та Нідерландів, серед яких і минулорічний переможець — збірна України. Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт", офіційний дилер Тойота в Україні, виступив генеральним спонсором Чемпіонату та організував трансфер учасників та суддів чемпіонату.

Переможець Суперліги командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства визначився після змагань з бігу на 1500 м у десятиборців. Фініш Віталія Жука виявився найстрімкішим і саме він став переможцем у змаганнях з десятиборства - 8237 очок. Другим став естонець Майкел Уйбо - 8181 очко, третім - іспанець Хорхе Уренья (8073).

Зазначимо, що Дар'я Слобода на змаганнях в Луцьку досить рівно пройшла всі види і встановила особистий рекорд з семиборства - 6165 очок, а також перемогла в індивідуальному заліку.

У командному ж заліку перемогла збірна Естонії. Другими стали Білоруси, третіми - Велика Британія і Північна Ірландія. Україна зупинилася в кроці від п’єдесталу - сильнішими виявилися британці.

Тойота Центр Луцьк "Автоконцепт" поділяє прагнення надихати інших рухатися вперед, долати фінішні прямі та досягати неможливого. Вся команда дуже задоволена тим, що нам вдалось долучитися до видатної події у спорті європейського рівня.